Сушка зерна і рослинної сировини

Озон інтенсифікує швидкість сушіння зернових за рахунок безпосереднього хімічного і біохімічного впливу на сільськогосподарський матеріал, покращує транспорт вологи з внутрішніх шарів і тепломасообмін в процесі сушіння в цілому. Відомо, що економія становить до 89 кг умовного палива на тонну висушеного зерна. Сушка в озоно-повітряному середовищі надає бактерицидну дію і покращує якісні показники матеріалу, запобігає процесам самозігрівання, забезпечує глибокий стан спокою в період зберігання, збереження маси сухої речовини і покращує показники схожості. У сукупності це дає прибавку до 10-15% врожаю, відпадає необхідність в протраві зерна і знижуються витрати на процес сушіння.

При обробці озоно-повітряною сумішшю пшениці, зараженній сажкою, протягом більше 4 годин зникають запахи, які притаманні зараженній пшениці. Концентрація озону в цьому випадку становила близько 200 мкг / л.

Особливою перевагою застосування озону в усіх областях є те, що він не дає небажаних побічних продуктів, тому що невикористаний озон розпадається до атомарного кисню.

Cушка зерна
Особливість шахтних і колонкових сушарок в тому, що при недостатній вологості зерна (менше 20%) процес необхідно повторювати. Чим вище вологість, тим більше циклів, енерговитрат і часу потрібно на сушку. Дослідження із застосуванням озонації проводилися на зерні (тритикале) з початковою вологістю 27 – 29%. За шість годин контрольну партію зерна мала вологість 13,5 – 14,0%, а у дослідній партії ті ж показники були вже через чотири години. Доведено, що озонація скорочує термін сушіння на дві години.

Сушка лікарської сировини
Проводилися дослідження на прикладі кореня валеріани після сушки 2 методами – звичайним (повітряним) і з застосуванням озонатора. При використанні озону сировина висихає на 15 – 20% швидше, що дозволяє значно скоротити енергетичні витрати на виробництві.

У процесі сушіння сировини, незалежно від способу, сильно змінюється його біохімічний склад. Дослідним шляхом також вдалося встановити, що при озонування в сировину зберігається від 6 до 81% більше цінних речовин, ніж під час сушки повітряним методом.