Ми надаємо такі послуги:

Озон для авто

Якщо Вам знайомі такі симптоми, як закладеність носа, постійний нежить, кашель, чхання, причиною цього, швидше за все, не є простудні захворювання, так як багато з нас звикли думати. Справа в забрудненості навколишнього повітря, адже першим від забрудненого повітря страждають саме органи дихання. При тривалому впливі ці незначні на перший погляд симптоми можуть перерости в дуже серйозні захворювання, такі як астма, екзема і різні види алергії.

Озон для дезинфекції

Застосування озону для дезінфекції проводиться вже понад 100 років. Наукові, медичні, промислові дослідження дезінфікуючих властивостей озону проводиться і зараз. В даний час озон вважається одним з ефективних засобів дезінфекції. Озон за своїм впливом на багато віруси, бактерії, цвіль і т. Д. Далеко випереджає всі містять хлор кошти. А беручи до уваги екологічну чистоту даного методу, застосування озонових технологій для дезінфекції стало загальновизнаним у світі.

Озон від цвілі і грибків

У нашому житті ми постійно стикаємося з цвіллю. Побачити цвіль на продуктах неприємно, але позбудеться від неї при цьому дуже просто. Якщо ж Ви побачили чорну або білу цвіль на стінах Вашої оселі слід дуже швидко приймати рішення для боротьби з нею. Якщо не вжити заходів, цвіль дуже швидко почне поширюватися спорами по всіх кімнатах. хлюпніть. Цвіль небезпечна, як для Вашої оселі, так і для Вашого здоров'я і здоров'я Ваших рідних і близьких особливо дітей з нестійким імунітетом.

Озон від неприємних запахів

Використання озону для знищення запахів загальновизнано в світі. Існує два види боротьби з неприємними запахами - заміщати неприємний запах іншим, більш приємним ароматом або знищення джерела запаху, що і відбувається при застосуванні озону. Озон, будучи найсильнішим окислювачем, дуже активно хімічно взаємодіє з молекулами аміаку, меркаптанів, сульфідів і іншими органічними речовинами (викликають запахи), перетворюючи їх в інертні, не мають запаху з'єднання. При цьому, сам озон розпадається до звичайного атмосферного кисню.

Озон від шкідників

Використанню озону для боротьби з комахами і гризунами приділяється в світі все більше уваги. У зв'язку з цим все більш строгими вимогами до впливу отруйних речовин на людину, застосування озону для дезінсекції та дератизації стає все більш затребуваним. Розробка і серійне виробництво потужних і мобільних генераторів озону дозволила розглядати дану технологію, як реальну альтернативу застосування інсектицидів від комах і різних щурячих отрут.


Озон від ртуті

Якщо випадково Ви розбили ртутний градусник або енергозберігаючу лампочку і крапельки ртуті розлетілися по всій кімнаті, потрібно відразу приймати рішення про її нейтралізації - демеркуризації. Рідка ртуть випаровується вже при 18 градусах, а її пари приводять до сильних отруєнь. Для негайної нейтралізації парів ртуті ми використовуємо спеціальний прилад, який повністю знешкодить Ваше приміщення.