Озонування ресторанів барів кухонь

Озонування позбавляє від запахів, викликаних:

1. Приготуванням їжі;
2. Залишками їжі на підлозі і килимах;
3. Алкогольними напоями; сигаретами;
4. Перепившими відвідувачами.

Свіжість і чистота повітря в закладі діють на сприйняття відвідувачами загального комфорту, чистоти приміщення, охайність керівництва і персоналу. Погані запахи в кафе і ресторанах говорять про присутність мікробів і плісняви ​​не тільки в повітрі, але і в їжі, на столах і т.д.

Що робити, якщо у вашому ресторані, барі або кафе з’явився неприємний запах?
Його джерело зазвичай розташований в недоступних для вологого прибирання місцях, куди потрапляють залишки їжі і рідини. Це кути, стики між плиткою і панелями на стінах, підлогове покриття, деталі побутової техніки, меблів і т.д. Продукти пропадають, з’являється цвіль і поганий запах. Навіть найякісніше прибирання не допоможе від цього позбутися, а вода тільки провокує процеси гниття.

Усунути будь-які запахи допоможе озонування.
Для озонування ми використовуємо потужні промислові прилади – озонатори, щоб ефективніше очистити и продезинфікувати приміщення. Озонація позбавляє від:

1. Цвілі;
2. Грібків;
3. Бактерій;
4. Вірусів;
5. Тараканів,

щурів и мишей. Дезінфекція озоном прибирає безпосередньо джерело запаху на клітинному рівні. Озон позбавляє від застояного запаху диму, вогкості або туалету, тварини, трупного або запаху від будматеріалів.

Озонування – найбільш ефективний засіб для дезінфекції. Ніякі інші засоби і методи очищення не дадуть такого ж швидкого, якісного та безпечного результату. Озон усуває до 99,99% небажаних з’єднань, екологічний і не залишає слідів і запахів.