Озонування в сільському господарстві

Після озонування харчових продуктів, в тому числі зерна, насіння і комбікорми, в них не з’являються жодні шкідливі речовини або комахи. Озон допомагає дезінфікувати і санувати продукти, а також збільшити термін їх зберігання до 5 разів.

Озонування плодів і овочів при зберіганні.
Озон впливає лише на поверхню структури клітини плодів і овочів і не проникає всередину. Озонування бульбоплодів після збирання врожаю сприяє посиленню їх імунітету на місяці вперед. У всьому світі люди все частіше вибирають екологічно чисту продукцію, а вимоги на ринку до безпеки продуктів підвищуються з кожним роком. Тому озонування вже широко застосовується в харчовій промисловості в Західній Європі і в Америці. В основному при зберіганні озоном обробляють цибулю, моркву і картоплю. Також в продуктових сховищах очищають повітря від етилену, який з’являється під час зберігання, і призводить до гниття і зниження терміну зберігання овочів і фруктів.

Озонування м’яса і м’ясопродуктів при зберіганні (дозріванні).
Існують спеціальні технології озонації при зберіганні охолодженого м’яса, копчених і напівкопчених ковбас. Якщо кожен день обробляти камери озоном, то цвіль і бактерії розмножуються в 2 рази повільніше. Науково доведено, що озонування повітря холодильних камер зберігання м’яса і дозрівання ковбас збільшує терміни зберігання, гарантує збереження якості цих продуктів і покращує їх товарний вигляд.

Озонування сирів при зберіганні (дозріванні).
Якщо холодильну камеру, в якій зберігається сир, не обробляти озоном, то вже через 30 днів на поверхні сиру з’явиться і буде рясно розмножуватися цвіль. У цей момент цвіль потрібно видалити з поверхні продукту, але тривалого ефекту зберігання це не дасть. Щоб збільшити термін зберігання сиру, потрібно постійно його очищати, мити, сушити і обробляти парафіном.

Пліснявіння погіршує смак і запах сиру, і може привести до утворення в ньому токсинів і канцерогенів, небезпечних для здоров’я. Періодична озонация камер усуває мікроорганізми на сирі, тарі та упаковці. Газ не псує зовнішній вигляд виробу і не впливає на його запах, смак і колір.