Озонування в тваринництві

Озонування худобовозів
При дезінфекції вантажних машин зазвичай використовують рідкі засоби на основі хлору. Але після цього автомобіль повинен простояти не менше шести годин, а це невигідно для виробництва. Очисники які містять хлор в усьому світі визнані вкрай небезпечними для здоров’я людей через наявність в них канцерогенних хімічних сполук, які залишаються після їх використання.

Озонація – кращий вибір для дезінфекції худобовозів, яка допоможе захистити здоров’я і заощадити час. При обробці озоном автомобіль повністю очищається від бактерій, вірусів і неприємних запахів після перевезення тварин, зіпсованих продуктів, риби і т.п.

Процедура озонування триває всього 30-60 хвилин, а завантажувати машину можна вже через півгодини після очищення.

В результаті санобробки озоном в машині не залишається ніяких шкідливих речовин.
Санітарно-дезінфекційна пропускна система з використанням озонатора
Завжди є великий ризик проникнення небезпечних мікробів в приміщення тваринницького комплексу. Мікроорганізми потрапляють всередину з будматеріалами, інструментами, витратними матеріалами, людьми і т.д.
А бактерицидні лампи не забезпечують 100% захисту.

Озонування дозволяє повністю очистити повітря і приміщення від неприємних запахів, шкідливих бактерій, цвілі, грибка і вірусів, включаючи вірус африканської чуми свиней. Озонатор синтезує озон з кисню, тому для процедури не потрібно ніяких витратних матеріалів або хімічних дезінфікуючих засобів. Прилад споживає не більше 0,5 кВт електрики.

Санітарно-дезінфекційна пропускна система може бути виконана на базі будь-якого приміщення з двома дверима, одна з яких виходить назовні, а інша – всередину. Таке приміщення можна зробити з будь-якого коридору, що з’єднує вулицю з внутрішнім виробничим приміщенням. Наприклад, можна використовувати вхідний коридор після рампи, і при необхідності встановити додаткові двері.