Поширені запитання

Що знищується при обробці озоном?

Небезпечні для здоров’я хімічні речовини (формальдегід, фенол, стирол із лаків, фарб, меблів особливо ДСП). Запах тютюнового диму. Органічні речовини (джерело – комахи, домашні тварини, гризуни). Миючі чистячі засоби, продукти горіння і зжижені матеріали, пліснява, грибки, бактерії.

Як довго проходить процес обробки озоном?

Для нестійких запахів в приміщеннях площею до 20 кв. м. достатньо обробити озонатором протягом 7 – 10хв.. Для стійких запахів (затхлість, щавелева кислота, фарба і т. д.) потрібна обробка циклами 3 – 4 рази по 10 хвилин з проміжками 15 хвилин на провітрювання. Для особливо сильних запахів наприклад запаха гарі після пожежі, можливо знадобиться неоднократна обробка протягом 10 – 20 годин. Час обробки залежить від об’єму приміщення (його площі і висоти стелі).

Чи можна озоном продовжити термін зберігання продуктів?

Використання озону для збільшення терміну зберігання, особливо при підтримці низької температури, було задумано і застосовувалося з 1909 року в спеціальних холодильних установках. Більш детальні обстеження і експерименти були необхідні для вивчення способів зберігання фруктів в холодильних установках, тому що при зберіганні різних видів фруктів необхідні різні концентрації озону.

Як діє озонування на комах?

При низьких концентраціях озону для знищення комах потрібна велика експозиція обробки до декількох годин. Після неї відзначається прихований період поразки, що триває 1-2 діб, коли оброблені озоном комахи зовні не відрізняються від контрольних. Потім комахи виглядають паралізованими і поступово протягом наступних 3-5 діб вимирають.

Галина Вовк

домогосподарка

Хочу висловити подяку компанії за допомогу і професійну консультацію. Під час відпустки відключилося електроживлення квартири і весь вміст холодильника зіпсувалося. За три тижні в квартирі стояв нестерпний запах, але завдяки озонатору квартира і холодильник врятовані!

Олександр

підприємець

У мене ресторан в центрі Києва. Ми природно завжди стежимо за чистотою, у нас завжди чисто, але бувають нагоди коли клієнти дозволяють собі закурити. Запах диму відав в стіни. Озонування справляється з усіма нашими проблемами на 100%. Хлопці швидко і не дорого роблять своїм озонатором чудеса.

Наташа Сулима

Адміністратор

Я адміністратор тренажерного залу, з’явився нестерпний запах поту в роздягальні. Мили, провітрювали, нічого не допомогло. Цю проблему вирішив озонування за 2 години! Супер!

Андрій Загороднюк

Таксист

Мене звати Андрій я таксист до того ж курець моє авто дуже сильно вбирає запах нікотину тому моя жінка мене сильно за це критикує користуюсь послугою озонування авто і в нас з жінкою все гаразд.